איך פריימר יכול להפוך אותך ליותר פוטוגנית

בואי לגלות איך פריימר יכול להפוך אותך ליותר פוטוגנית, ככה כל צלם יוכל להביא לך את התמונות המושלמות לאירוע שלך.

כולנו אוהבות להצטלם, אך לא כולנו מרגישות פוטוגניות. עם זאת, עמדת המגנטים היא אולי האזור הפופולרי ביותר באירועים אחרי המזנון. תמונה טובה מאירוע היא ללא ספק נכס שאנחנו אוהבים להתגאות בו ואחד ממוצרי האיפור שיכולים להפוך אותך לפוטוגנית במיוחד הוא הפריימר. מה הסוד שלו, כיצד משתמשים בו והאם ניתן להתאים אותו לסוג העור?

הסבר על מהו פריימר ומה השימושים שלו

פריימר הוא חומר סיליקוני שקוף אותו מורחים על גבי העור מתחת לכל שכבות האיפור. האפקט שלו על מראה הפנים הוא דרמטי, ולפניכם ההשפעה והיתרונות שלו:

  • מונע פנים מבריקות – בזכות העובדה שהוא חומר מט ולא מבריק, הוא מונע פנים מבריקות מהן סובלות בעיקר מי שיש להן עור שומני. כשמדובר בתמונות עם פלאש – זה ללא ספק יתרון מדהים.
  • משפר עמידות איפור מפני לחות והזעה – לפריימר יש אפקט דומה לפודרה בכך שהוא מקבע את האיפור, אלא שאת הפודרה מפזרים מעל המייקאפ ואילו את הפריימר מתחת למייקאפ ולכן נחשב לאפקטיבי ביותר לקיבוע האיפור.
  • טשטוש פגמים בעור – ניתן לומר שהסיבה העיקרית לשימוש בפריימר היא טשטוש הפגמים, הקמטים והנקבוביות. החומר הסיליקוני "נכנס" לתוך הקמטים והנקבוביות הפתוחות וממלא אותם ובכך יוצר משטח פנים חלק ואחיד, עליו קל יותר למרוח איפור.
  • תיקון גוון עור – במקרה של עור פנים הסובל מפיגמנטציה וכהויות או עור הסובל מאדמומיות.
  • צבעים שונים ומטרתם – רוב הפריימרים הם שקופים או לבנים (שבעת מריחה נהים שקופים), אך ישנם סוגים שהמטרה שלהם היא ליצור גוון עור אחיד ולכן הם יהיו בצבעים כמו ורוד, סגול ואף ירוק.

איך משתמשים?

את הפריימר מורחים על עור הפנים לפני המייקאפ ואחרי מריחה של קרם לחות או קרם הגנה, במידה ואתם משתמשים. נדרשת כמות קטנה מאוד, בגודל של אפונה, כדי לכסות את כל הפנים בשכבה דקה. כשמורחים אותו, יש לשים דגש בעיקר על אזור ה-T שנוטה לשמנוניות וברק וכן לאזורים בהם יש קמטים – מתחת לעיניים, בעפעפיים ובצידי האף.

איך להתאים לסוג עור – מה צריך לבדוק?

ראשית, כשקונים פריימר מומלץ שהוא יהיה מבית מותג מוכר, ובכל מקרה – לא כדאי לקנות אחד זול מדי שנמכר בחנויות שאינן חנויות איפור רציניות, שכן איפור זול גורם נזק לעור ולא באמת עושה את העבודה. שנית, הבחירה בצבע צריכה להיות בהתאם לגוון העור שלכם ולטשטוש שנדרש לכם, אם בכלל. למשל – אם אתם סובלים מפיגמנטציה וכתמים כהים ניתן לבחור בפריימר בצבע ורוד שמתקן את גוון העור והופך אותו לאחיד. אם אתם סובלים מאדמומיות בעור הפנים, למשל באזור הלחיים, פריימר ירוק יסייע לטשטש את האדמומיות כך שהיא לא תבלוט מעבר לשכבות האיפור.

לסיכום

כל מה שנשאר הוא למצוא צלם לברית בבאר שבע שיגיע אליך לאירוע, יצלם אותך ותוכלי להנות מתנות שבהן את באמת הרבה יותר פוטוגנית.

Call Now Button