בחירת צלם אירועים מקצועי

צילום וידאו לברית

כל מה שאתם צריכים לדעת על צילום וידאו לברית, האם באמת צריכים צלם וידאו או שמדובר על משהו מיותר? ולמה להזמין צלם וידאו לאירוע ברית מילה בזמן שכולם מעדיפים רק צילום תמונות של האירוע.

מה כולל בתוכו צילום וידאו לברית?

אחת השאלות המרכזיות שכל אחד רוצה לדעת לפני שהוא סוגר מול צלם וידאו היא מה כולל הצילום? האם יש בכלל מה לצלם באירוע ברית מילה או שאולי חבל על כל ההשקעה וצילום סטילס בלבד יכול להספיק.

צילום קבלת פנים : הדבר הראשון בכל אירוע הוא קבלת הפנים, שמדובר על אירוע כמו ברית מילה קבלת הפנים היא יחסית קצרה מאוד, בדרך כלל היא נמשכת דקות בודדות לא יותר מ – 20 דקות עד שכל האורחים מגיעים הסיבה לכך היא שיש כמות מוזמנים מאוד קטנה, בדרך כלל לא יותר מ 100 מוזמנים לאירוע ברית.

צילום וידאו של טקס הברית : לאחר שמצלמים את קבלת הפנים, יש טקס הברית שלכל היותר נמשך 15 דקות, הזמן הממוצע של ברית מילה כולל הטקס הוא 12 דקות (אחרי לא מעט סרטוני וידאו שאספנו) שהרוב הגדול של אותם סרטונים הוא 9 דקות בלבד של הברית, כולל הברכות וכולל הכל.

צילום שולחנות באירוע : נהוג גם לעשות סיבוב של סרטון אחד שבו עוברת מצלמת הוידאו בשולחנות, מצלמים את האורחים מרימים כוסות לחיים וממשיכים הלאה, גם כאן הצילום הוא קצר מאוד כי מדובר על לא יותר מ 5-8 שולחנות שיש באולמות אירועים קטנים לברית.

האם מומלץ להזמין צילום וידאו לברית?

ראשית חשוב להבין שיש דברים שכל עוד אפשר לתעד אותם בעלות של כמה מאות שקלים בודדים, מומלץ מאוד לעשות את זה.
ביחס לעלות שאתם משקיעים על צילום וידאו לברית ואתם תקבלו מזכרת מיוחדת ומרגשת לכל החיים אין שום סיבה שלא תזמינו גם צלם לברית שיעשה לכם מגנטים ללא הגבלה, צילום תמונות והכל מסתכם בעלויות נמוכות מאוד.

איזה חבילת צילום הכי משתלמת לברית?

יש המון חבילות צילום, כל חבילה היא מתאימה למי שמחפש את אותם דברים, יש כאלו שגם החבילה הגדולה ביותר שכוללת צילום ברית תמונות, מגנטים, וידאו וגם אלבומי ענק לא תספק אותם ויש כאלו שרוצים לקבל חבילה צנועה מאוד שכוללת רק צילום תמונות ולא רוצים אפילו שהצלם ישאר כל האירוע הכל במטרה לחסוך עלויות.
בחירת חבילת צילום ברית זאת העדפה אישית של כל אחד, לכן כדאי לבחור את החבילה לפי הצרכים והשיקולים הכלכליים שלכם. אתם יכולים לפנות לכל צלם לברית בבאר שבע ולבחון מולו איזה חבילת צילום ברית יש לו להציע לכם, נסו למצוא את החבילה שמתאימה לא רק לתקציב שלכם אלא גם תענה על הצרכים והדרישות שלכם.

כמה עולה צילום וידאו לברית?

העלות של צילום וידאו לברית משתנה בהתאם לחבילה שלוקחים, אצלנו תמצאו חבילות צילום משתלמות במיוחד במחירים נוחים של עד 900 ₪, בנוסף צילום וידאו מקצועי כולל עריכות בסיס כולל פתיח לוידאו תוכלו לקבל במחיר של 700 ₪ בלבד.

אם כבר בחרתם לקחת צילום וידאו מקצועי לברית מומלץ גם לקחת חבילה הכוללת בתוכה צילום סטילס והפקת צילום מגנטים לברית מילה שיהיו למזכרת לאורחים שלכם.

כמה זמן הסרט הערוך של הברית?

הסרט המלא והערוך של הברית הוא בדרך כלל סרט די קצר, בשונה מצילום חתונה שבה אתם מקבלים מספר דיסקים שכוללים סרט באורך מלא, סרט פתיח, סרט קצר של 2-5 דקות של כל האירוע ועריכות מתקדמות, סרט של ברית מילה לא יימשך לכל היותר מ 30-40 דקות, הסיבה לכך היא שגם לאחר העריכות עדיין מדובר על אירוע יחסית קצר מאוד שאין בו גם ריקודים ארוכים או משהו מיוחד יותר מידי ולכן כאן גם נכנס השיקול של הרבה מאוד אנשים אם כדאי להם להשקיע סכומי כסף גבוהים על סרט קצר.

Call Now Button