איך להפוך את הברית של הקטן לאירוע באמת ייחודי שכולם יזכרו

לידה וטקס ברית המילה של הבן הם אירועים מרגשים ביותר וזוכרים אותם לתמיד. אך כל מי שמארגן את ברית המילה, מעוניין שיהיה באירוע שלו משהו מיוחד כדי שהאורחים ייהנו באירוע שהוא יוצא דופן.

כל מה שחשוב בטקס ברית המילה

בוחרים אולם שהוא מרווח ויש בו מקום נעים ונוח לכל המוזמנים, מקום מעוצב ויפהפה שמשרה אווירה נעימה מאד לכל האורחים.

הדבר החשוב ביותר הוא להכין את כל המעטפת עבור הרך הנולד, הכיסא של אליהו הנביא, כל התכשירים שהמוהל ביקש להביא ומוהל שמבצע את הפעולה הכירורגית כנדרש.

בחירה של התפריט

לנושא הקולינרי יש חשיבות רבה ולכן מעניקים לו תשומת לב מיוחדת. בוחרים תפריט של מאכלים שאהובים על כל סוגי הקהלים וכך כל אורח ימצא מטעמים שהוא מעדיף. ברוב המקרים דואגים לדוכני מזון מגוונים בכניסה לאולם שמכילים פריטים שונים וכך האורחים נהנים מטעימות מוצלחות בעת ההגעה שלהם.

בנוסף לכך מוגשת המנה העיקרית לאחר טקס ברית המילה. השף ממליץ בדרך כלל למארחים אילו מנות כדאי להזמין כיוון שעל פי האירועים שנערכים באולם זה, תמיד יש מנות שהקהל מעדיף ולכן כדאי להתמקד בהן וכך האורחים ייהנו ממנות איכותיות ומשביעות.

בסיומו של האירוע יוגשו קינוחים מפתיעים, אשר מיוצרים במקום על ידי קונדיטורים מובילים תוך שימוש בחומרי גלם מעולים.

צילום של האירוע

לנושא הצילום באירוע יש חשיבות רבה כי לאורך שנים כל בני המשפחה וגם התינוק כשיגדל, ירצו לראות את התמונות שצולמו כיוון שזו מזכרת לכל החיים. כך רואים בתמונות האיכותיות והאותנטיות את הנראות של התינוק בכל שלבי הטקס, את ההורים, הסבים, הסבתות וכל הקהל שהגיע כדי לשמוח יחד עם המשפחה. זו הסיבה שבוחרים צלם מעולה לאחר קבלת המלצה עליו לאור העבודה המקצועית שהוא מבצע בתיעוד האירוע מתחילתו ועד סופו.

במקרים רבים הצלם מבצע תמונות סטילס, סרטוני וידאו ומגנטים וכך גם המשתתפים נהנים ממזכרת מהאירוע המוצלח.

תוספת מעניינת לכל אירוע

מופע של אמן חושים הוא אופציה מוצלחת ביותר בחגיגה של ברית מילה. לאחר הטקס המרגש והארוחה יוצאת הדופן, הקהל נהנה מהופעה של אמן חושים שמבצע פעולות מפתיעות שמותירות את כל האורחים המומים. הוא מבקש מכמה מתנדבים שיעמדו לצידו והוא מצליח להזיז דברים, לגרום להם לומר מילים שהוא דאג שיאמרו, משתמש בתפיסה על חושית ויוצר מצבים בלתי נתפסים לחלוטין.

גם אלו שלאורך שנים לא האמינו שקיימת אפשרות כזו של אמנים שמסוגלים לבצע דברים מוזרים ואמיתיים בכוח המחשבה בלבד, מבינים שיש בזה משהו. כל המשתתפים מוחאים כפיים ונהנים מכל המופע המהפנט.

Call Now Button