הסעות לברית

הסעות לברית

אתם מחפשים חברת הסעות לברית וקצת מבולבלים בין כל ההיצע הגדול שעומד מולכם, אתם לא יודעים אם לבחור חברת הסעות או שאולי פשוט לתת לאנשים להגיע באופן עצמאי, גם אם בחרתם להזמין שירותי הסעה, עדיין חשוב לזכור שאירוע ברית מילה הוא אירוע יחסית קטן עם כמות מוזמנים מצומצמת ואולי בכלל כדאי להזמין מיניבוס או פשוט לבחור לחגוג את האירוע במקום שקורב למשפחה הכי קרובה שלכם שאתם רוצים שכולם יגיעו.

כי האורחים הם הדבר הכי חשוב

כבר הזמנתם צילום וידאו לברית, יש לכם צלם ויש לכם מקום שאתם יודעים שאתם רוצים לחגוג בו את הברית שלכם ואת הולדת הבן, והאורחים הם הדבר הכי חשוב שלכם באירוע, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לדאוג להם כמה שיותר, אם זה אולם אירועים מיוחד עם שפע של אוכל ופינוקים לאורחים וגם לאלו שנמצאים רחוק מהמקום להזמין להם חברת הסעה מיוחדת שכל ההתמחות שלה היא הסעות לאירועים וכדאי מאוד לבדוק ולעשות השוואת מחירים.

מתי צריכים הסעות לברית

אחת השאלות המרכזיות היא מתי ואם בכלל צריכים להזמין שירות של הסעות לברית, ראשית חשוב לזכור מספר דגשים מרכזיים שאלו ינחו אתכם מתי אתם צריכים שירות הסעות ואם כן איזה סוג שירות הסעות יהיה זה שאתם צריכים.

כמות גדולה של אורחים : כשיש לכם כמות מאוד גדולה של אורחים שמגיעים מאותו מקום, חשוב להבין שזה מקום אזורי, לדוגמה אתם חוגגים את האירוע שלכם באזור המרכז, במקור אתם תושבי הצפון ויש לכם כמות גדולה של אורחים שמגיעים מאזור הצפון (לפחות 10-15) כדאי מאוד להשכיר מיניבוס ולעדכן את האורחים על נקודת האיסוף שלו.

קהל מבוגר : יש מקרים בהם מדובר על קהל של אורחים מבוגר מאוד, אותו קהל לרוב אין לו רכב והוא מתנייד בתחבורה ציבורית, שירות של הסעה שיאסוף את אותם אורחים לאירוע שלכם יכול להיות פתרון מעולה. לא פעם אותם אנשים נאלצים לוותר על הגעה לאירועים שהם מאוד מרוחקים ומצריכים מהם להגיע בתחבורה ציבורית, לעלות על אוטובוסים ומשם להחליף לרכבת ואז מונית עד לאולם, תחשבו לרגע על אותם אנשים מבוגרים שמתקשים לעשות את כל זה.

דגשים לבחירת חברת הסעות

אז הבנתם שאתם צריכים שירות של הסעות, הנה כמה דגשים שיעזרו לכם לעשות את הבחירה הנכונה.

הרכב הנכון

יש המון סוגים של רכבי הסעה, המרכזיים שבהם הם המיניבוס (עד 25 מקומות) והמרכזי השני הוא כמובן האוטובוס (עד 60 מקומות). באירועים כמו ברית מילה מיניבוס הוא פתרון מעולה, הוא יותר נוח וקל לתמרון מול האוטובוס, יש לו יכולת להיכנס ליותר מקומות צרים והעלות שלו היא בהתאם יותר זולה בהשוואה לאוטובוס.

נגישות

כמו שכבר ציינו מקודם, בדרך כלל מדובר על קהל מבוגר. לכן, מומלץ מאוד לבחור רכב שיש לו אפשרות גם להסיע אנשים בעלי מוגבלויות שצריכים את הנגישות והנוחות הזאת בכדי להתנייד עד לאירוע שלכם ובחזרה.

אמינות ובטחון

יש המון חברות הסעות ויש כאלו שהם פרילנסרים, בדיוק כמו מוניות רק שהפעם מדובר על רכב קצת יותר גדול, כמובן שאתם גם יכולים לפנות לכל תחנת מוניות ולהיות בטוחים שיהיה להם פתרון בשבילכם. אל תשכחו שהבטיחות בנסיעה היא הדבר המרכזי, לצערנו מדובר על תחום ללא פיקוח כלל ואנו עדים להמון רכבים שנוסעים על הכביש בניגוד להנחיות ולצערנו גם בלי שהם עברו טסט שנתי לרכב. לכן, אל תתפשרו על בדיקה של הדברים האלו ואל תתביישו לשאול אותם לפני שאתם סוגרים מול נהגי הסעות.

Call Now Button