יצירת אלבום תמונות מקורי

קבלו את הריעונות המיוחדים ביותר שיעזרו לכם ב יצירת אלבום תמונות מקורי ומיוחד, כזה שעדיין לא ראו במקום אחר.

הרבה פעמים לקוחות יוצרים איתנו קשר אחרי האירוע והם רוצים לעצב אלבום תמונות מקורי ומיוחד, לכל אחד מהם יש רעיון מיוחד ויש כאלו שפשוט לא יודעים מה הם רוצים, אז החלטנו לאסוף ולהביא לכם כמה רעיונות מקוריים שעשינו, כאלו שיהפכו את אלבום התמונות שלכם למיוחד והמקורי ביותר.

יצירת אלבום תמונות מקורי

שילוב של תמונות

הדבר המקורי ביותר שאתם יכולים לעשות בשביל ליצור אלבום תמונות מקורי, הוא לשלב תמונות ממספר מקומות, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לחפש תמונות ילדות שלכם, ביחד עם תמונות ילדות של הילדים שלכם, אפילו לצלם את אותה תמונה רק במקום אחר ועם התבגרות שונה ותאריכים שונים, אם יש לכם תמונות ישנות, כדאי קודם להתחיל בתהליך של סריקת תמונות זאת בכדי שיהיו לכם כל התמונות מוכנות באופן דיגיטלי, לאחר מכן אתם יכולים לגשת ולבצע את הכנת האלבום, לשלב תמוות ישנות של ההורים, שלכם בתור ילדים ביחד עם תמונות מיוחדות וחדשות מהימים של היום.
שילוב של תמונות מכל זמנים ואירועים שונים יכול להיות רעיון מאוד מקורי ומיוחד לאלבום התמונות שלכם.

עיצוב האלבום

עיצוב של אלבום תמונות מבחינה פנימית וחצונים הוא חלק בלתינפרד מיצירת אלבום תמונות מקורי, אתם צריכים להשקיע מחשב רבה מבחינת העיצוב החצוני, הוא צריך להיות כזה שישדר מהו רגשי ומיוחד למה שיש בתוך האלבום, אם למשל מדובר על אלבום תמונות של ברית מילה, אל תהיו צפויים ותבקשו כמו כולם אלבום עם כריכה בצבע תכלת ותמונה של הילד במרכז, תנסו לבחור דווקא באריזה קצת מסתורית, כזאת שלא מיד משקפת את מה שיש בתוך האלבום, תנו למי שפותח אל האלבום להיות מופע ושלא ידע מה מחכה לו בפנים.

מספר העמודים באלבום

אל תשכחו שכל תמונה שווה 1000 מילים וגם לא מעט רגשות, לא תמיד להעמיס כמויות גדולות מאוד של תמונות זה הדבר הנכון לעשות, לפעמים צריכים להעמיט בכמות התמונות ופשוט לבחור את התמונות שיהיו בסדר הנכון מבחינה כרונולוגית, כאלו שיספרו סיפור בהמשכים ויהיו הכי נוכות למיקום שלהם באלבום.
אם ממש חשוב לכם להשקיע ושכל תמונה תהיה חלק מאלבום הסיפורים שלכם, אתם יכולים פשוט לחלק את האלבום למספר חלקים, ליצור אלבומים לפי קטגוריות ושלבים ולכל אחד מאותם אלבומים לשייך את התמונות הנכונות והכי מתאימות.

תנו לרגש לדבר

תמונה זה רגש, זה לא רק הצילום עצמו, תמונה יכולה לגרום לנו לצחוק, לגרום לנו לבכות ובתוך מספר שניות לשנות את מצב הרוח והתחושות שלנו, היא אפילו יכולה לגרום לנו להתגעגע, יש לתמונה לא מעט כוח.
תנו לרגש שלכם לדבר, תכינו את האלבום המושלם, שלבו בתוכו תמונות שיגרמו לכם לצחוק, לבכות, להיזכר ברגעים מיוחדים ומרגשים שהיו לכם בחיים, יותר מהכל אל תעצרו את הרגש ותנו לדבר בבחירת והכנת אלבום תמונות מקורי ומושלם.

Call Now Button