לא רק לנשים – חמש דרכים שיעזרו לגבר להיראות נהדר ביום הברית

ברית היא אירוע משפחתי מרגש ומשמח, ומדובר כאן בתמונות הראשונות שלכם כמשפחה, אז לצד זה שהנשים דואגות להיראות נהדר ביום הזה, גם לגבר צריך להיות הרצון להיראות טוב, שכן התמונות האלו יהוו מזכרות לכל החיים מהרגע המשפחתי המיוחד הזה.

גברים רבים מקפידים היום על טיפוח אישי, על אחת כמה וכמה כשהם מתכוננים להיראות במיטבם לא רק בחגיגת הברית עצמה אלא גם בתמונות שיישארו כמזכרות לנצח.

הנה 5 הטיפולים שרצוי להציב בראש סדר העדיפויות שלך:

 1. טיפוח השיער

אם למזלך אתה עדיין מתגאה בבלורית מתנפנפת, הדבר הראשון שאתה צריך לטפל בו הוא השיער. פשוט להסתפר לקראת היום החגיגי. רק אל תעשה זאת יום לפני הערב הגדול. חשוב שתבדוק שאתה אכן מרגיש נוח עם התסרוקת החדשה ויודע איך לעצב אותה לאחר החפיפה. מומחים מציעים להסתפר כשבוע לפני הברית, ואולי גם לא לבחור בתסרוקת לגמרי חדשה, פשוט לדבוק בסגנון שלכם רק לרענן אותו.

 • הסרת שיער גוף

כשמדובר בהסרת שיער בלייזר  צריך להתחיל עם הטיפול כמה שיותר מוקדם. שלא כמו שעווה או גילוח, תוכל לראות את מלוא השפעת הטיפול בלייזר רק מספר חודשים לאחר הטיפול הראשון.

מה הסיבה לכך?

הלייזר יכול לחסל ביעילות רק שערות שנמצאות בשלב הצמיחה. כיוון שלא כל השערות צומחות בו זמנית, יהיה עליך לחזור על הטיפול מדי 6-4 שבועות, עד שבסופו של דבר תצליח להיפטר מכול השיער הלא רצוי.

לכן, כדאי להזמין תור להסרת שיער בלייזר 8-6 שבועות לפני מסיבת הברית.

 • טיפוח העור

העור שלך הוא ללא ספק חלק גדול מהמראה שלך. אבל העור יכול להיות גם החלק הקשה ביותר לשליטה בגוף. לכן, גם כאן המומחים ממליצים להתחיל לטפח את העור מספר שבועות לפני החגיגה.

כדי להבטיח שתיראה במיטבך בחגיגת הברית, מומלץ להתחיל בשגרת טיפוח העור 4-3 שבועות לפני המועד המרגש. זה יספק לך מספיק זמן כדי לנקות את כל הפצעונים והנקודות השחורות ולהקנות לך מראה של עור חלק ובריא.

אם אתה גבר שכבר מקפיד על שגרת טיפוח העור, תוכל להוסיף כמה מוצרים חדשים כדי להגן טוב יותר על כל מיני פריחות או פצעונים שצצו להם על פני העור. שאל את המטפל/ת שלך.

כדי להתחיל בשגרת טיפוח העור:

 • בחר בחומר ניקוי רב עוצמה שיהיה מסוגל לקלף ולהסיר זיהומים. זה יעזור לך להתמודד גם עם שיער פנים שצומח פנימה וגורם לגירוי ולכתמים לאחר הגילוח.
 • לאחר הניקוי והגילוח, מרח קרם לחות על העור.
 • ביום טקס הברית עצמו, לאחר ניקוי הפנים, השתמש במוצר המשפר את טון העור, מסיר זיהומים, מהדק נקבוביות ומסייע בהפחתת הברק.
 • לאחר מכן השתמש בקרם לחות קל מאוד לספיגת השומן. השתמש במוצר שמכיל נוסחה שסופגת שומן, שתעזור גם להחזיר אור מעור הפנים שלכם. בדרך זו יתקבל בצילומים אפקט מאט ולא מבריק. תכשיר שכזה מושלם לצילומים בעיקר בימים החמים והלחים המאפיינים את הקיץ הישראלי.

אם תתחיל בשגרת טיפוח העור עוד לפני טקס הברית, תוכל ליהנות מעור רך וחלק. שימוש שגרתי במוצרי טיפוח העור יעזור לך לשמור על עור מטופח ונקי לאורך כל אירועי יום הברית, בעיקר כשיצלמו אותך ואת המשפחה מכול הזוויות במהלך החגיגה.

 • טיפוח הציפורניים

נכון שהידיים שלך זה לא הדבר הראשון שאנשים יסתכלו עליו במהלך הברית, אבל לא תרצה להופיע בהופעה מטופחת כאשר רק הציפורניים שלכם לא מטופלות. מה עושים? מניקור כמובן.

נכון שהקהל בדרך כלל מתמקד ביילוד החדש, אבל כולם מצפים שגם אתה, האב הטרי, תיראה במיטבך. לא תרצה שלחיצת הידיים במהלך החגיגה תביך אותך רק בגלל שלא דאגת למניקור בסיסי.

 • צרות פתאומיות

מה לעשות אם אתה מגלה איזה פצעון בפנים מספר ימים לפני חגיגת החינה?

 • אתה יכול לקבוע תור לרופא עור. במקרה הצורך הוא יוכל להזריק סטרואיד לנגע האקנה, להפחית את הדלקת ולשטח אותה.
 • אתה יכול למרוח תחליב מקומי כמו חומצה סליצילית (salicylic acid) שיכולה להרוג את החיידקים הגורמים לאקנה.

בכול מקרה, אל תנסה לפוצץ את הפצעון בעצמך. עדיף להפקיד את הטיפול בידיים מקצועיות יותר.

Call Now Button