מזכרות מקוריות וייחודיות עם תמונה

אין מי שלא היה רוצה לתת לאהוב או לאהובה שלו מתנה שתהיה למזכרת, כזו שתזכיר לצד השני כל הזמן כמה הוא אהוב, כמה הוא יקר. מזכרות מקוריות הן עניין קצת מורכב. הרבה פעמים זה קשה למצוא את המתנה המדויקת, הרי יש כל כך הרבה אפשרויות ולפעמים פשוט אין לנו רעיון מוצלח. בדיוק בגלל זה האפשרות של יצירת מתנה עליה מודפסת תמונה היא כל כך פופולארית וכל כך מוצלחת בכל פעם מחדש. 

אין ספק כי מתנה שמספרת את הסיפור שלכם זה כל העניין 

יש לנו הרבה מאוד חפצים והאמת היא שזה ממש לא קשה לכל אחד לרכוש כמעט כל דבר שירצה, היום בעידן בו הכל נגיש כל כך. אולי בגלל זה הדבר המרגש כל כך ביצירה של מתנה אישית היא העובדה כי זו הדרך לקחת פריט, חפץ דומם, שיספר את הסיפור שלכם באופן מדויק. הרי בסופו של דבר מתנה היא לא רק מתן פריט מסוים שהצד השני צריך, אלא מדובר על הדרך שלכם להראות לו שהוא חשוב לכם. זה לא משנה אם מדובר על האישה, על הבן, על האח, התמונה הזו, הדבר הקטן שהופך את הפריט שלכם, שייך למערכת היחסים הכל כך מיוחדת שלכם, זה מה שעושה באמת את כל העניין. 

מדובר על תהליך 

אין ספק כי התהליך של יצירת מתנה ומזכרת ייחודית המכילה גם תמונה זה אתגר שדורש כמה דקות של התעמקות וכוונה. שכן הרבה פעמים היצירה של מוצר איכותי היא תהליך מורכב. בראש ובראשונה מדובר על תהליך מורכב משום שמדובר על בחירה של פריט מתוך אפשרויות רבות ולאחר מכן על הבחירה הנכונה של התמונה. 

מה שאנחנו כן יכולים להגיד מעל לכל ספק הוא שאנחנו עושים הכל כדי להבטיח כי הפריטים שתרכשו יהיו פריטים איכותיים דיים וכי התמונה תודפס בטכנולוגיה מתקדמת. אנחנו לא היינו רוצים שתמצאו את עצמכם בתוך פרק זמן קצר שואלים איך זה יכול להיות שהתמונה החלה להיעלם או שהפריט דהה. 

איך תבחרו את הפריט המתאים ביותר 

בחירה של הפריט המדויק היא בחירה שמתחילה במחשבות ואסוסיאציות שלכם על האדם אותו אתם אוהבים. ההמלצה שלנו היא תמיד פשוט לקחת דף ועט ופשוט לחשוב על כל הדברים הקטנים שמאפיינים את האדם שאתם אוהבים. חישבו על כל הדברים הקטנים שמאפיינים אותו. כיתבו את הסיפורים הקטנים שלכם, אלו שמצחיקים אתכם ומזכירים לכם רגעים יפים ומיוחדים. לאחר מכן יהיה לכם הרבה יותר קל לבחור גם את הפריט שאתם מחפשים וגם את התמונה המתאימה. 

אחרי זה מגיע הרגע בו צריך, מבחינה טכנית, לשים לב שהתמונה באמת מתאימה לפריט בו בחרתם. שלא תהיה גדולה מדי, קטנה מדי, שהתמונה תהיה איכותית כדי שיהיה אפשר לפתח אותה בצורה הטובה ביותר וכן הלאה. אל תזלזלו בתהליך הזה ותנו עליו את הדעת כדי שהתוצאה בסופו של דבר תהיה הכי טובה שאפשר. 

תוכלו לקבל שלל רעיונות באתר האינטרנט 

אם אתם עדיין לא בטוחים, יש הרבה רעיונות באתר האינטרנט https://bombaprint.co.il/ שתוכלו לשאוב מהם השראה ורעיונות חדשים.

Call Now Button