מתנה לברית- איזה מתנות היולדת תשמח לקבל?


בשעה טובה הוזמנתם לחגיגת הברית של הנסיך הקטן וכעת אתם יוצאים למסע בעקבות המתנה ליולדת הטרייה והמאושרת.
מה אפשר להביא לה שיסב לה שמחה ויתאים גם למעמד ולאופי המרגש של האירוע? ישנה כמובן האלטרנטיבה הסטנדרטית של כסף במזומן וישנה אלטרנטיבה של מתנה שמעבירה רעיון או מסר ויכולה לשמש את האם והתינוק.
כדי לעזור לכם במשימה הכנו עבורכם מספר מתנות ליולדת עצמה או לבייבי שלה שיתאימו לאירוע כמו ברית ויתקבלו באהבה. 

צילומים לברית – המתנה שלוכדת רגעים של אושר


מתנה חווייתית ובלתי נשכחת היא צלם לברית, שיגיע להנציח את הרגעים המאושרים של האירוע. חשבו כמה היולדת תשמח כאשר היא תדע שיש מי שמופקד על מלאכת הצילום ומיומן בעבודתו ויודע לארגן את הצילומים של בני המשפחה והמכרים וכמובן את הטקס עצמו.
לעיתים הברית מתרחשת בפרק זמן קצר מאוד ממועד הלידה (תלוי אם משלבים בין הטקס עצמו לאירוע או מפרידים ביניהם) ולא תמיד ההורים מספיקים לבצע תיאום של אנשי מקצוע ביחד עם בחירת אולם וההכנות הנדרשות לקראת המאורע ולכן – הזמנת צלם לברית כמתנה לברית יכולה להיות דרך נפלאה לסייע להם בארגון וגם להעניק להם מזכרת לכל החיים.
תוכלו להזמין צילומי סטילס או אפילו חבילה משולבת של צילומי מגנטים להעצמת ההנאה וכמתנה משודרגת.

פינוקים ליולדת – מפרגנים לאם הטרייה


מתנה לברית יכולה להיות מבוססת על פינוקים מרכיבים טבעיים אשר פותחו ונרקחו במיוחד לעור הרגיש האופייני לתקופה שלאחר הלידה.
בין אם מדובר בשמנים מרגיעים שיותירו את העור במרקם רך וקטיפתי בניחוחות נהדרים או מארז סבוני בריאות המיוצרים מרכיבים טבעיים.
אפשר לדאוג גם למצב הרגשי והנפשי של היולדת לאחר הלידה שלעיתים מושפע מהורמונים ולפנק אותה בערכת הפחתת לחץ המשלבת תערובת שמנים לשינה טובה יותר, התמודדות עם מתח וחרדה, עייפות ושיפור הריכוז. ניתן להוסיף למתנה גם מבער שמנים דקורטיבי או נר טבעי.

מתנות לאחר לידה – פרקטי ויפה בו זמנית


ישנן מתנות שיוכלו לשרת בנאמנות והיטב את האם הטרייה בתקופה של לאחר לידה והיא בוודאי תשמח לקבל אותן. למשל, מנשא איכותי לערסול התינוק או במידה והאם מניקה מגוון רחב של מוצרים להנקה כמו סינר הנקה או חליטות לאחר לידה המבוססות על צמחי מרפא העשירים בוויטמינים ומינרלים, שיכולים לסייע בהתאוששות לאחר הלידה ולא פחות חשוב מכך – מדובר בתערובות טעימות ומרגיעות. 

הפתעות לתינוק – מתנות לבייבי


הקונספט של מתנה לברית יכול להיות מבוסס על מוצרי טיפוח לבייבי עצמו. כמו למשל, שמן עיסוי לתינוק או שמן אמבט, סבון אורגני או שמפו אורגני, חמאת שיאה טהורה או פריטי טקסטיל רכים ומפנקים ייעודיים לתינוקות דוגמת סדין עגלה, מגבת לתינוק, חיתולי טטרא עם הדפסים מתוקים, מזרן החתלה יפהפה לשידת החתלה, נחשוש שנחשב למתנה מנצחת ומוצלחת, שמקיף את התינוק באהבה ובשלב מאוחר יותר גם משמש כאלמנט משחק ושעשוע עבורו.
מזווית אחרת ניתן להעניק לתינוק צעצועים או משחקים המותאמים לשלבי ההתפתחות השונים כמו רעשן ססגוני בצורות שונות או לוח פעילות מקסים, בובת אריה או בובה בדמות אחרת, מגדל טבעות נשכנים, ספר פעילות או נשכנים בשלל ווריאציות וגוונים.
אפשר לבחור מזרון פעילות לתינוק עליו אפשר לתלות את הבובות על הקשתות בדרכים שונות. 

חשבו מבעוד מועד על המתנה האולטימטיבית לברית וארגנו את כל אשר נדרש להצלחתה, כולל הזמנת המתנה כך שתגיע בזמן או תיאום עם הצלם לברית ואל תפספסו את החיוך העצום על פניה של האם. שיהיה במזל טוב!

Call Now Button