5 טיפולים אסתטיים לאישה שכדאי לעשות לפני אירוע הברית

ברית היא מועד מאוד משמח ונערכת כשמונה ימים בלבד לאחר הלידה. המון אנשים ובמיוחד אימהות, נוטות לחשוב שיש להתכונן לאירוע הברית מבחינת נראות והכנה קוסמטית, אך לא תמיד לאם הטרייה יש זמן לחשוב על כל הטיפולים האסתטיים שהיא צריכה לעשות כדי להיראות נהדר ביום הזה. למזלכן, ריכזנו לכן 5 טיפולים אסתטיים שאפשר לעשות לפני אירוע הברית על מנת שתראו נהדר ביום הזה.

פדיקור ומניקור

אז נכון קבעתן תור לציפורניים ממש יומיים לפני הלידה המשוערת, אך קחו בחשבון שכדאי לכן לקבוע תור נוסף, שהוא ממש לפני מועד הברית. הסיבה לכך היא שבברית מצלמים המון את הידיים – במיוחד בזמן שאתן אוחזת את התינוק החדש, לכן לא תרצו שיתעדו את הידיים שלכן ביום הזה, עם ציפורניים שבורות ולא מטופחות. אתן משקיעות כל כך הרבה בהפקת אירוע הברית עצמו, בתלבושות היוקרתיות, בשיער ובאיפור המדויקים, אז למה לא להשקיע גם בפרטים הקטנים, שלרוב הם הכי חשובים.

לגבי הרגליים שלכן, קחו בחשבון שרוב האנשים סובלים מבעיה של עקבים יבשות, ובמיוחד לאחר היריון ממושך ועמידה על הרגליים. לכן כאן כבר לא רק מדובר על הלק היפה שיהיה לכן בציפורני הרגליים שיהיו מסודרות, כאן כבר מדובר על המראה האסתטי של עקבי הרגל שלכן. זה הזמן להיפטר מהעור היבש והצהוב, ולנקות את האזור שיראה אסתטי באחד האירועים הכי חשובים בחיים שלכן. בנוסף פדיקור יכול להישאר לכן לתקופה של יותר משבוע ואין טעם לקבוע תור נוסף בימים שלפני הברית, לכן תוכלו שמועד הפדיקור יהיה כבר לפני הלידה ויכלול את שני הרגעים החשובים האלו.

פיסול אף

כמות התמונות שיצלמו אתכן מהפרופיל היא עצומה, ולכן אם יש לכן איזה חוסר ביטחון בנוגע לאף שלכן ותמיד חשבתן ללכת לבצע ניתוח אף, אולי זה הזמן לברר לגבי פיסול אף. פיסול אף לא משתמש בסכין, הוא לא מערב ניתוח, ומדובר רק בשימוש בחומרי מילוי על מנת ליישר את גשר האף, לתת לאף מראה מורם יותר, או אפילו צר יותר. כמובן שהתהליך אינו מתאים לכולם והמועמדים הכי טובים אליו הם אנשים עם אף קטן, שמעוניינים לבצע שינוי מינורי – אך כזה שישנה להם את כל המראה לחלוטין. כך שאם יש לכן איזה משהו קטן באף שמפריע לכן, שווה ללכת לאחת מהקליניקות שמבצעות פיסול אף, ולהתייעץ איתם האם הטיפול הזה עבורכם. בנוסף העלות של הטיפול היא בערך עשירית מעלות של ניתוח אף, אז אתן חוסכות המון על הדרך.

הלבנת שיניים

ברית היא אירוע שמחה שמערב המון חיוכים, רגעים מרגשים וצחוק, וזה בדיוק הזמן לדאוג לחיוך שלכן. המון נשים וגם גברים בוחרים לדאוג לחיוך לבן ובוהק יותר, לפני אירועים חשובים כאלו, כי הם מודעים לחשיבות הגבוהה של חיוך לבן ונקי בתמונות האירוע שלהם. התמונות הללו ישמרו איתכן לנצח ולכן זה מאוד חשוב שתהיו מרוצות להסתכל עליהן. לכן זה הזמן לחפש רופא מתאים ולברר על הלבנת שיניים במידת הצורך.

טיפולי פנים

בעבור נשים שסובלות מעור שומני, עור יבש, או עור מזוהם שסובל מאקנה, מאוד חשוב לבצע סדרת טיפולי פנים כבר לפני אירועי החינה והחתונה. הסיבה לכך ברורה, אתן משקיעות המון כסף על המאפר/ת שמגיעים לאפר אתכן באירועים הללו, אך לא משנה כמה טובים ומקצועיים הם יהיו, האיפור תמיד יראה טוב יותר על עור בריא וחלק. קחו בחשבון שעור שומני יגרום לאיפור להיראות שומני במהלך האירוע, עור יבש יעשה לכן סדקים בשכבת המייקאפ והוא ימרח לא טוב, ועור שסובל מאקנה, פשוט לא יראה חלק ונקי – לכן זה הזמן לטפל בעור שלכן.

מילוי שפתיים

רוב נשות ישראל היום בוחרות לבצע מילוי שפתיים, ואנחנו לא מדברים על מילוי אגרסיבי, לעתים מעט ווליום ונפח יכול לתת מראה אחר לחלוטין לפנים שלכן. לכן אם יש לכן התלבטות או חוסר ביטחון בשפתיים שלכן, זה זמן מצוין לבצע מילוי שפתיים. שפתיים מלאות יגרמו לכן להרגיש טוב במראה שלכן, אפילו אם שאתן עדיין לא מרגישות שלמות בגוף שלכן, כי בכל זאת מדובר רק בשמונה ימים לאחר הלידה. לכן כל טיפול שיגרום לכן להרגיש נהדר ביום הזה, הוא מצוין עבורכן.

Call Now Button