5 טיפים לתכנון ברית מילה

אם אתם חוגגים בקרוב ברית מילה, יש כמה דברים שכדאי לדעת ולהכין מראש, הכנתי לכם את חמשת הטיפים הטובים ביותר.

למרות כל האמנות שקיימות לגבי הנכות מראש לברית מילה, יש כמה טיפים שיכולים לעזור לכם להתארגן בקלות.

אז קבלו את הטיפים הטובים ביותר שתוכלו למצוא על ההכנות לברית מילה.

להכין מראש

זה אולי פשוט לבוא ולכתוב את המילים "להכין מראש" אבל בכל הלחץ היומיומי יש לא מעט דברים שאנחנו צריכים לעשות, אבל ככל שתהיו יותר מוכנים ככה תצליחו לעבור יותר בקלות את האירוע.

מה שבאמת חשוב שיהיה

אתם לא צריכים להכין יותר מידי דברים לברית שאתם חוגגים, אלא רק את הדברים החשובים באמת.

הדברים שאתם באמת צריכים : טיוטלים להחלפה, משחת אלחוש, וכמובן לדאוג לאוכל לילד וכרית שעליה הילד יהיה במהלך הברית, כל נושא הברכות והיין בד"כ האולם כבר דואג לכל הדברים האלו.

אל תנסו סתם לסחוב איתכם דברים, זה בכלל לא נוח להסתובב עם המון דברים שבסוף תגלו שסתם סחבתם, אבל אם בכל מקרה בא לכם להכין עוד תיק קטן, אפשר לשים בו דברים שלא נהרים בתנאי אחסון קיצוניים ולשים את התיק בבגאז' של האוטו.

לסגור עם ספקים כמה שיותר מוקדם

ברגע שבשעה טובה כבר סיימתם עם הכל והילד כבר בריא ומוכן לעבור ברית מילה, אתם צריכים להתחיל לסגור עם ספקים.

זה אומר שכדאי מאוד לסגור עם צלם לברית כמה ימים לפני האירוע ולא לחכות לדקה ה – 90, אפילו כמה ימים לפני הלידה אתם יכולים להתחיל ולגשש בין כל מיני אתרים של צלמי אירועים, לבדוק את גלריים העבודות שלהם ולהשוות מחירים.

לדייק בכמות מוזמנים

אירועי ברית מילה לרוב אלו לא אירועים עם תקציבים גבוהים מאוד, אלו אירועים יחסית קטנים עם כמות של עד 150 מוזמנים.

באירועים כאלו, כל מנה משנה את התמונה, ההוצאה הגדולה ביותר בכל אירוע היא האולם והמנות שעליהם משלמים את רוב הכסף, נסו לדייק בכמות המוזמנים וככה תצליחו לחסוך אלפי שקלים, מה גם שבאירועים קטנים אין בעיה בכלל להצליח לדייק במוזמנים.

העלות הממוצעת של מנה לברית היא 100-120 ש"ח, אם תהיה לכם סטייה ב 15-20 מוזמנים זה יכול להעלות לכם 2400 ש"ח שזה כסף שתהיו בטוחים שאתם מגדלים ילד אתם תהיו צריכים אותו.

אין ממה להיות בלחץ

נסו להוריד את מפלס הלחץ כמה שיותר, ככל שתגיעו יותר מוכנים ככה גם תהיו יותר רגועים, והכי חשוב תבואו בגשיה חיובית ולא לחוצה.

הטיפ החשוב ביותר לכל אירוע

הטיפ הכי חשוב שאני יכול לתת לכם לכל אירוע הוא : תגיעו להנות.

כן, אל תגיעו לאירוע בשביל להתחיל להליחץ מכל דבר או כל פרח שלא עומד במקום שלו, תגיעו עם אנרגיות טובות, תגיעו להנות, תשמרו על עצמכם ותהיו בטוחים שהצלחת האירוע תלויה באנרגיות שלכם.

Call Now Button