כל הדרכים להצערת עור הפנים עד האירוע

אין ספק שכל אירוע מרכזי בחיים, כמו חתונה, יום הולדת או אפילו צעד משמעותי בקריירה – עלול לגרום ללחץ ולמתח. העצבים שלכם מרגישים את זה, המחשבות שלכם סובבות סביב זה, ובאופן טבעי גם העור שלכם מתחיל להראות את הסימנים לזה.

יש כמה טיפים שיוכלו לעזור לכם להשיג עור פנים צעיר ובריא יותר, ביום האירוע החשוב שלכם.

טיפ 1 – תנו לעצמכם זמן

בתקופה הקרובה לאירוע, זה לא הזמן המתאים לקחת על עצמכם התחייבויות נוספות, אלא אם כן מדובר בעור שלכם. טיפולים בבעיות קשות כמו אקנה או כתמי עור כהים, דורשים רמות גבוהות יותר של סבלנות, על אחת כמה וכמה אם אתם מתכננים הליך של מתיחת פנים.

אמנם, הטיפולים מציעים לכם שיפורים משמעותיים, אבל אתם חייבים לדעת שזה לוקח זמן. בדרך כלל מומלץ להתחיל בטיפולים כ-6-3 חודשים לפני האירוע.

 • זה יכול לקחת 6-4 שבועות עד שהעור שלכם יסתגל למוצרים החדשים,
 • ואז מינימום 12-8 שבועות עד שתראו את התוצאות המקוות.
 • ואם אתם חוששים שמא תזדקקו לטיפול חוזר בגלל התפרצות של אקנה, התכוננו להשקיע בטיפול העור 12-9 חודשים לפני האירוע.

טיפ 2 – התחילו במה שהכי מדאיג אתכם

אחת הבעיות הנפוצות הדורשת תכנית טיפולית מוקדמת, היא האקנה, בתוספת הצטלקות וכתמי היפרפיגמנטציה שהיא משאירה אחריה. קיימים טיפולים שונים להעלמת כתמי אקנה, אבל התוצאות ייראו רק בחלוף מספר שבועות. טיפולים אלה כוללים:

משחות מקומיות, כמו: רטינואידים (retinoids), חמצן בנזואיל (benzoyl peroxide), משחה אנטיביוטית, גופרית או חומצה סלאצילית (salicylic acid).

גלולות, כמו: אנטיביוטיקה, ספירונולקטון (spironolactone) או איזוטריטינואין (isotretinoin).

האפשרויות המתאימות ביותר לעור שלכם יקבעו על סמך סוג העור. בנוסף, אם הטיפול לא עובד לאחר 12 שבועות, יתכן שיהיה עליכם להשתמש במוצר אחר, שגם הוא יוביל לכ-12 שבועות של טיפול עד לקבלת תוצאות.

טיפ 3 – עשו הכול למען העור

מלבד טיפוח העור היומיומי שלכם, מוצע להגיע לקוסמטיקאית לטיפול פנים חודשי. כך תוכלו לקבל טיפולים לניקוי נקבוביות עמוקות, לריפוי צלקות בעזרת אור LED, להעלמת כתמי שמש ולטיפול בעור אדמומי או שמנוני.

כשבועיים עד שלושה שבועות לפני האירוע מומלץ להשתמש בטיפולים כמו מסכה ועיסויי פנים, שיעזרו לכם לשמור על עור צעיר ורענן.

טיפ 4 – הימנעו משינויים משמעותיים ממש לפני יום האירוע

בחירה בפזיזות בטיפולי פנים מהירים רגע לפני האירוע, אינה רעיון טוב. גם לא טיפולים בהזרקה, במיוחד אם מעולם לא עברתם טיפולים אלה בעבר.

אם תעשו זאת, קודם כל יתכן שלא תהיו מרוצים מהתוצאות, וחוץ מזה, טיפולים אלה כרוכים בתופעות לוואי אפשרויות כמו חבורות ונפיחות, שייעלמו רק לאחר שבוע ואף יותר.

לכן, אל תבצעו ממש לפני האירוע שום טיפול רציני כמו ניקוי עמוק של נקבוביות, או טיפול זעיר פולשני כמו לייזר ופילינג כימי, הדורשים זמן השבתה.

טיפ 5  – התחילו בספירה לאחור של ניקוי העור

הגדרת המועדים לטיפולי פנים, תעזור לכם לנהל משטר טיפוח מותאם לצרכים שלכם:

 • שנה לפני

זה הזמן לטפל באקנה. ולהתחיל בטיפולים קוסמטיים הדורשים סדרה של לפחות 4 מפגשים, כדי להשיג את התוצאות המקוות, כמו:

 • הסרת שיער בלייזר
  • טיפול בצלקות
  • טיפול בחיטוב מתאר הגוף
 • –          6 חודשים לפני

זה הזמן להתחיל בטיפולים הקוסמטיים הדורשים סדרה של לפחות 3 טיפולים:

 • אם אתם נעזרים בהזרקות בוטוקס, התוצאות שלהן ייראו לאחר כשלושה עד שישה חודשים.
  • במקרה של הזרקת חומרי מילוי אחרים, התוצאות הן מידיות. אבל אם תקבעו את הטיפול מספר חודשים מראש, זה ייתן לכם מספיק זמן לתקן בעיות פוטנציאליות.
 • –          3 חודשים לפני

התחילו בטיפולים קוסמטיים שאינם דורשים סדרה של מפגשים כדי להשיג תוצאות. באופן כללי טיפולים אלה לא מיועדים לתקן בעיות אלא להעניק עור זוהר יותר.

 • 2-1 שבועות לפני

ניקוי פנים עמוק שבועיים לפני האירוע, יוכל להעלים פגמים ונקודות שחורות. בשבוע שלאחר מכן, החליפו בין מסכות לחות למסכות הבהרה המכילות ויטמין C. אם צץ פצע אקנה גדול ואתם רוצים להעלים אותו במהירות, בקשו מרופא העור לקבל זריקת סטרואידים.

 • יום עד יומיים לפני

לפני האירוע, קבעו תור אצל הקוסמטיקאית לטיפול שישלים את הטיפולים שעברתם עד כה. כמו מסכת לחות, להגברת לחות העור ולשיפור המרקם והגוון של העור, כך שהפנים ייראו חלקים ובהירים יותר.

Call Now Button