מתכננים חתונת קיץ? קבלו כמה טיפים לתמונות מושלמות

הקיץ בפתח ואיתה עונת החתונות. זה לא סתם שקוראים לזה עונת החתונות והשיר 'בקיץ זה תלבשי לבן' זו לא רק קלישאה. אין ספק כי הקיץ הישראלי הוא הזמן הטוב ביותר עבור חתונה. כשהריח באוויר מבטיח חופש ואופטימיות, כשאפשר לבוא לאירוע לבושים בגדים קצרים, קלים ונעימים, התחושה היא ללא כל ספק שמשהו חדש מתחיל עכשיו, משהו חדש בפתח. חתונת קיץ כמו כל חתונה היא האירוע שלכם ולכן היא פשוט חייבת להיות מושלמת. היא תהיה מושלמת בייחוד אם החתן והכלה יבואו מאושרים, שמחים ואוהבים האחד את השני. הרי יש משהו שיכול לרגש יותר מאשר לראות זוג אוהב? 

כמה טיפים על כל מה שקורה לפני האירוע

צילומים הם מה שכל חתן וכל כלה רוצים שיהיה להם כדי לזכור את הרגע הבלתי נשכח שהוא יום החתונה שלהם גם הרבה מאוד שנים קדימה. אבל, צילומי סטילס הם גם כמה שעות שיכולות להיות מאוד מאתגרות עבור מי שמעוניינים בסופו של דבר להגיע רעננים לקראת האירוע הגדול שלהם שעתיד להתרחש בערב. הרבה פעמים אנחנו רואים איך חתן וכלה מתחילים להזיע בתוך הבגדים החגיגיים ולהרגיש תחושה עזה של חוסר נוחות. בדיוק בגלל זה חשוב כל כך להגיע מוכנים לקראת הצילומים כדי לצלוח אותם באופן הטוב ביותר שאפשר. בין היתר ההמלצה היא לא לשכוח להביא מים קרים, מניפות יד וכל מה שיעזור לכם להרגיש בנוח לאורך שעות הצילומים. אל תשכחו שאתם ממש לא חייבים ללבוש את הבגדים המפוארים שתלבשו באותו הערב. אתם יכולים ליהנות גם מהאפשרות ללבוש בגדים הרבה יותר קלילים, נוחים ונעימים, כאלו שיתנו לכם תחושה נוחה לאורך כל הצילומים. אתם יכולים לבחור לוקיישנים נעימים בהם תרגישו בנוח. החל מהאפשרות להיות במקומות שיש בהם מזגן, במלון לדוגמא ועד לבחור שעות קצת יותר נעימות או אפילו יום אחר כדי לערוך צילומים שיתנו לכם להרגיש טוב ובנוח. 

אל תשכחו לשתות הרבה באותו היום 

באופן טבעי חתן וכלה בדרך כלל לא זוכרים לשתות ולאכול ביום הזה שהוא באמת יום מאוד מרגש. זו גם הסיבה בגינה חשוב כל כך לעשות את כל מה שאפשר כדי לדאוג לכך שתגיעו לחתונה כשאתם מרגישים טוב. הרי אנחנו מדברים על יום ארוך שכולל הרבה מאוד רגעים ולכן חשוב מאוד לשים לב שאתם לא מזניחים את הגוף שלכם. קחו מים, שימו בלוח זמנים מועדים בהם אתם נחים לרגע כדי לאכול ולשתות. אתם יכולים לבחור חבר או חברה שהתפקיד שלהם הוא לדאוג שאתם תשתו. כך או אחרת, אף אחד לא רוצה להגיע מיובש לחתונה שלו. 

יום חם במיוחד? יש גם פתרונות לאורחים

אם מדובר על יום חם במיוחד, דעו כי ישנם גם פתרונות מעולים לאורחים. אתם יכולים לחלק לכולם קרטיבים נהדרים ביציאה מהאירוע ואתם יכולים לבחור גם להביא לכולם רובי מים קטנים שירימו את המסיבה בדיוק ברגע הנכון ויגרמו לכולם להתרענן רגע בתוך המסיבה.

Call Now Button